Ons team

Maak kennis met de mensen op ons kantoor, die zich dagelijks in zetten voor jou. 
Interesse in een baan bij ons op kantoor? Kijk dan eens bij onze vacatures.

Voor het echte werk moet je bij deze mensen zijn.

dennis_versnel.jpg

Dennis Versnel
Business Manager

06 15 29 49 57
dennis@bowers.nl

thomas_klaassen.jpg

Thomas Klaassen
Projectmanager

06 21 29 82 02
thomas@bowers.nl

jesper_hijstek.jpg

Jesper Hijstek
Vestigingsmanager

06 29 26 20 15
jesper@bowers.nl

jordy_hazebroek.jpg

Jordy Hazebroek
Projectmanager

06 21 10 17 86 
jordy@bowers.nl

tom_westrup.jpg

Tom Westrup
Projectmanager

06 22 13 33 69
tom@bowers.nl

jim.jpg

Jim Hazelager
Projectmanager

06 19 11 41 80 
jim@bowers.nl

lia_kloos.jpg

Lia van der Kloos
Business Controller

 

tanja_paassen.jpg

Tanja Maree - van Paassen
Financiële administratie

 

jessica_steentjes.jpg

Jessica Steentjes
Financiële administratie

 

hans.jpg

Hans Hengstmengel
OPA Bowers

 

miriam_torn.jpg

Miriam Torn
Office medewerker

 

laura_beers.jpg

Laura Beers
Online Marketing Manager

 

timo.jpg

Timo van Workum
Online marketeer